Powered-by-MotionBlinds-black

Silniki MotionBlinds od Akant

Rewolucyjne silniki do osłon okiennych

Silniki MotionBlinds to przełomowy system zdalnego sterowania żaluzjami, roletami, plisami i wertykalami. Są w pełni zautomatyzowane, wyjątkowo łatwe w konfiguracji oraz sterowalne za pomocą smartfona. Korzystanie z osłon okiennych Akant nigdy nie było przyjemniejsze i bardziej efektywne. 

MOTIONBLINDS-SETUP-CODE-SCAN ScaleMaxWidthWzEyNjBd

Natychmiastowa konfiguracja

Nowoczesna technologia nie musi być skomplikowana! Wybór osłon okiennych z silnikami MotionBlinds to znaczące ułatwienie codziennego życia. Już w kilka chwil po instalacji możesz poprzez system Bluetooth wprowadzić osobiste ustawienia. Pozwoli Ci to mobilnie sterować pozycją żaluzji, rolet czy plis bez wstawania z kanapy czy łóżka. 

Pełna kontrola i bezpieczeństwo

Wszystkie Twoje dane przechowywane są w trybie off-line, bezpośrednio w pamięci silników – nie musisz się więc martwić o zachowanie prywatności. Po udanej konfiguracji możesz dowolnie zarządzać poziomem zasłonięcia okien poprzez aplikację MotionBlinds Bluetooth. Działa ona w czasie rzeczywistym, a także umożliwia planowanie na kolejne dni!

MOTIONBLINDS-APP-8 lowres ScaleMaxWidthWzEyNjBd
MotionBlinds-Bluetooth-App-Discover-device FocusFillWzgyNCwxMDcyLCJ5IiwyOTBd

Zeskanuj kod


W celu połączenia smartfona z napędem MotionBlinds wystarczy zeskanować kod. Przenosi on użytkownika do mobilnej aplikacji, w której za pomocą kilku prostych kroków można przeprowadzić konfigurację. 

MotionBlinds-App-Roller FocusFillWzgyNCwxMDcyLCJ5IiwyOTBd

Steruj za pomocą smartfona


Intuicyjna aplikacja Bluetooth umożliwia sterowanie zainstalowaną osłoną okienną z odległości nawet 10 metrów. Za pomocą intuicyjnych strzałek na swoim smartfonie wybierasz optymalny poziom zasłonięcia okna. 

MotionBlinds-Bluetooth-App-Add-new-timer FocusFillWzgyNCwxMDcyLCJ5IiwyOTBd

Skorzystaj z timera


W aplikacji MotionBlinds możesz również zaplanować automatyczne zasłonięcie lub odsłonięcie okna w określonym czasie. Wystarczy, że wybierzesz preferowane godziny i dni tygodnia. Ustawienia timera możesz zmieniać w zależności od sezonu. 

Inteligentny dom z MotionBlinds

Chcesz zarządzać temperaturą, prywatnością i nasłonecznieniem swego domu z każdego miejsca na świecie? Osłony okienne Akant zintegrowane z napędem silnikowym MotionBlinds mogą łatwo stać się elementem wybranego systemu Smart Home (np. Google, Alexa, SmartThings). Potrzebujesz jedynie zainstalować mostek Wi-Fi i zarejestrować się na chmurze!

MOTION 014-lr-v2 ScaleMaxWidthWzEyNjBd

Rodzaje osłon okiennych z MotionBlinds