Dlaczego żaluzje od Akant?

Realizacje

childsafety

Child Safety

gwarancja bezpieczeństwa

Osłony okienne firmy Akant to nie tylko atrakcyjny design i funkcjonalność. To także bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania osłony. Wszystkie produkty, których sterowanie odbywa się za pomocą sznurka bądź łańcuszka posiadają specjalne zabezpieczenia Child Safety ograniczające ryzyko wypadku poprzez zadzierzgnięcie. Dzięki temu osłony są przystosowane także do pomieszczeń, w których przebywają dzieci i gwarantują im bezpieczeństwo.

Kolorystyka

Dostępnych jest kilkadziesiąt odcieni od czystej bieli, przez szarości, beże i brązy, aż po intensywną czerń. W przypadku żaluzji aluminiowych w ofercie są odcienie matowe i metaliczne, a także żaluzje perforowane, posiadające niewielkie otwory w lamelach, przez które do środka wpada więcej światła dziennego.

Wśród żaluzji drewnianych na specjalną uwagę zasługują lamele w odcieniach naturalnego drewna. Dostępne są żaluzje z drewna abachi, lipy syberyjskiej i bambusa. Wygląd żaluzji uatrakcyjni kolorowa drabinka taśmowa, którą dobrać można wedle upodobań.

Sterowanie

Żaluzje można sterować ręcznie przy pomocy sznurka, łańcuszka lub pokrętła oraz elektrycznie za pośrednictwem pilota lub dowolnego urządzenia mobilnego.

Blog

Instrukcje