Zostań dystrybutorem Akant

Wszystkie osłony okienne Akant dystrybuowane są w ramach Sieci Salonów Partnerskich na terenie całej Polskiej. Dołącz do nas już dziś i stań się częścią naszego sukcesu!

Na co możesz liczyć jako partner Akant?

Szeroka, nowoczesna oferta

W ofercie Akant znajdują się rolety, żaluzje, plisy, screeny, wertikale, pergole i moskitiery. Każdy nasz produkt jest efektem złożonego procesu badań i rozwoju ukierunkowanego na osiągnięcie najwyższego poziomu funkcjonalności. W rezultacie nasze osłony chronią prywatność klientów, wydatnie zwiększają komfort życia i pracy oraz pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ogromną wagę przywiązujemy również do ciekawego designu i walorów estetycznych. Osłony okienne Akant są więc doskonałym dopełnieniem aranżacji wnętrz, a popyt na nie rośnie wraz z rozwojem nowoczesnego budownictwa

Starannie dobrane materiały, przetestowane systemy sterowania i różne opcje montażu sprawiają, że klient może liczyć na trwałość i satysfakcję z użytkowania przez długi okres. Szeroki wybór rozmiarów i dopasowanie do nietypowych okien pozwalają natomiast przygotować kompleksową ofertę osłon okiennych do każdego domu. 

map of europe

Stabilne partnerskie relacje

Dystrybutorzy Akant mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, biznesowe i marketingowe. Dla ułatwienia wzajemnych kontaktów stworzyliśmy Strefę Partnera, gdzie do pobrania są aktualne cenniki i katalogi. Regularnie rozsyłamy również newslettery, w których informujemy o pojawiających się nowościach produktowych i ulepszeniach procesowych.

W 2023 r. podjęliśmy szereg działań usprawniających nasze relacje z partnerami. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym kroku: od zamówienia po wysyłkę i reklamacje. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Potencjał wzrostu 

Oferta Akant nieustannie się rozwija. Konsekwentnie stawiamy na innowacje, dzięki czemu pozostajemy przed konkurencją. Nasze produkty odzwierciedlają najnowsze światowe trendy i spełniają rosnące wymagania użytkowników.

Osłony okienne Akant są doskonałą propozycją wykończeniową również do ekologicznych domów, w których stawia się na oszczędne zużytkowanie energii i optymalizację wykorzystania światła dziennego.

Ponadto nowoczesne systemy sterowania roletami, żaluzjami czy plisami wpisują się w koncepcję Inteligentnego Domu i są kompatybilne z popularnymi asystentami systemów Smart Home. Na każdym kroku myślimy o przyszłości.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas i stań się oficjalnym Partnerem Akant!

Chcesz nawiązać współpracę? Wypełnij formularz kontaktowy.