Zostań dystrybutorem Akant

Zgłoś się do nas!

dystrybutor akant
logoak

Akant to polski producent osłon okiennych, działający na europejskim rynku od niemal ćwierć wieku. Specjalizujemy się w produkcji zewnętrznych i wewnętrznych osłon okiennych. W portfolio firmy znajdują się plisy, rolety, żaluzje drewniane i aluminiowe, wertikale, moskitiery oraz screeny. Wszystkie osłony od Akant wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pracowników Akant są gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Akant wciąż się rozwija i otwarta jest na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Wszystkim nowym dystrybutorom oferuje profesjonalne wdrożenie oraz atrakcyjne rabaty.

Do kogo skierowana jest propozycja?

Propozycję współpracy kierujemy do wszystkich chcących zająć się sprzedażą osłon okiennych – zarówno do osób od dawna mających styczność z branżą osłonową i chcących rozwijać swoją ofertę, jak i do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. 

Współpracujemy również z firmami chcącymi zająć się produkcją żaluzji plisowanej, zapewniając im nie tylko najwyższej jakości komponenty, ale także niezbędne urządzenia i profesjonalne przygotowanie merytoryczne.

Chcesz nawiązać współpracę? Wypełnij formularz kontaktowy.