Powered by Eve-MotionBlinds black

Silniki Eve MotionBlinds od Akant

Inteligentny design

Odkryj zalety silników Eve MotionBlinds: niezawodność, łatwość podłączenia i prostota konfiguracji. Nasz produkt został zaprojektowany tak, aby obsługiwać zarówno technologię Bluetooth, jak i Thread. Dzięki temu wszyscy członkowie Twojej rodziny mogą bezproblemowo połączyć się z naszymi silnikami za pośrednictwem Apple HomeKit. A gdy tylko Matter stanie się dostępny dla Eve MotionBlinds, możliwości łączenia się z nimi rozszerzą się na wiele innych platform, dając możliwość sterowania naszymi silnikami przy użyciu ulubionego smartfona.

Jeśli chcesz stworzyć optymalne i inteligentne otoczenie, nasze silniki Eve MotionBlinds mogą działać w zgodzie z innymi inteligentnymi urządzeniami. Umożliwiamy ustawienie grafiku autopilota lub interakcję między urządzeniami, aby stworzyć harmonijną i inteligentną przestrzeń.

Przekonaj się sam, jak nasze silniki Eve MotionBlinds mogą usprawnić Twoje życie. Dołącz do nas już dziś!

Sterowanie przez pociągnięcie

Kontroluj rolety klasycznie, za pomocą sznurka

Sterowanie aplikacją mobilną

Reguluj ustawienia rolet z dowolnego miejsca na świecie

Sterowanie głosowe

Automatyzuj rolety za pomocą poleceń głosowych

Sterowanie pilotem

Skorzystaj z pilota i ustaw rolety za pomocą przycisków

EVE MOTIONBLINDS System close up

Ponadczasowa technologia

Zapraszamy do poznania ponadczasowej technologii silników Eve MotionBlinds. Nasze silniki już teraz współpracują z Apple HomeKit, a także zostały zaprojektowane do obsługi standardu Matter na protokole Thread (Matter-over-Thread). To oznacza, że wkrótce będą w stanie połączyć się z każdym ekosystemem inteligentnego domu, nawet bez konieczności posiadania mostka.

Dzięki naszym silnikom Eve MotionBlinds możesz zaprogramować otwieranie i zamykanie rolet w dowolnym momencie, sprawiając, że Twój dom będzie wydawał się zamieszkały nawet wtedy, gdy nikogo w nim nie ma. Nasze inteligentne rolety mogą również automatycznie dostosowywać się do zmieniających się temperatur wewnątrz i na zewnątrz domu, pomagając w oszczędzaniu energii.

Zaadaptuj nowoczesne rozwiązania i ciesz się komfortem oraz efektywnością dzięki silnikom Eve MotionBlinds. Otwórz swoje drzwi w przyszłość już teraz!

100% Prywatności

Bez rejestracji, bez śledzenia

Energooszczędność

Reguluje temperaturę wnętrz

Przyjazny użytkownikom

Łatwa konfiguracja i kontrola

Możliwość łączenia

Komunikuje się z innymi urządzeniami inteligentnego domu

Rozwiązania Eve MotionBlinds

Zapewniamy nieograniczone możliwości, aby uczynić domy i biura na całym świecie inteligentnymi, energooszczędnymi, bezpiecznymi i niezwykle komfortowymi. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór indywidualnie dostosowanych przesłon okiennych, w tym żaluzje poziome 50 mm, rolety oraz rolety dzień i noc.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje oczekiwania i dopasować się do Twojego stylu życia. Dzięki nim możesz kontrolować natężenie światła, zapewniać prywatność, regulować temperaturę w pomieszczeniu i cieszyć się pełnym komfortem. Dodatkowo, nasze inteligentne przesłony są energooszczędne, pomagając w redukcji zużycia energii i oszczędności na rachunkach.

Dajemy Ci możliwość stworzenia idealnego otoczenia w swoim domu lub biurze. Wybierz nasze rozwiązania i ciesz się inteligentnymi przesłonami, które dopasują się do Twoich potrzeb.

EVE MOTIONBLINDS Setup Code Scan

Rodzaje osłon z Eve MotionBlinds