Chcesz kupić nasze osłony?
Zostaw wiadomość – skierujemy cię do wybranego dostawcy!


  Three-dimensional map of Poland. 3d

  Akant specjalizuje się w rozwoju oraz produkcji trwałych i funkcjonalnych osłon okiennych przeznaczonych dla domów, firm i wszelkich instytucji. Skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej, dlatego sferę handlu oraz dystrybucji powierzyliśmy starannie wybranym partnerom. Gwarantujemy tym samym niezawodność produktów i terminowe dostawy.

  Partnerska sieć sprzedażowa

  Sprzedażą detaliczną rolet, żaluzji, plis, screenów i innych naszych produktów zajmują się Partnerzy Akant Sp. z o.o. Poniższa mapa pozwala łatwo odnaleźć ich salony i sklepy na terenie całej Polski. W każdym z tych punktów można zapoznać się z naszą ofertą, a następnie zamówić osłony dobrane do indywidualnych potrzeb.

  Wszyscy nasi partnerzy mają dostęp do najnowszych katalogów i cenników. Są więc w stanie zaoferować optymalne rozwiązanie do każdego budynku lub lokalu. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować partnerów o wszystkich zmianach i nowinkach w ofercie.

  Obsługa klienta zawsze do dyspozycji 

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór osłon okiennych to trudna decyzja, która zasadniczo wpływa na komfort życia lub pracy.
  Nasi partnerzy zapewniają wszystkim klientom kompleksowy serwis: od zapytań, przez sprzedaż, skończywszy na ewentualnych reklamacjach. Wyjaśnią, doradzą i zadbają o sprawną realizację zamówienia.