Aktualne oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem Firma AKANT obecna na rynku od 1998 r. w zakresie produkcji rolet, żaluzji, plis i moskitier poszukuje na stanowisko Pracownika produkcji.

Praca szuka człowieka. Spełnij swoje marzenia o pracodawcy idealnym.

Wymagania:

– Dyspozycyjność – praca dwuzmianowa 6-14 i 14-22.
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– stabilne i długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę;
– pakiet benefitów – pakiet sportowy, zaliczkomat, spotkania integracyjne;
– bogaty system premiowy i nagrody uznaniowe;
– możliwość awansów i rozwoju zawodowego;
– szkolenie i wdrożenie na stanowisko;
– zdobycie nowego doświadczenia;

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, masz zapał i chęć do nauki, chcesz zdobyć nowe doświadczenie lub rozwijać swoje umiejętności… to właśnie czekamy na Ciebie!!!

W związku z dynamicznym rozwojem Firma AKANT obecna na rynku od 1998 roku w zakresie produkcji rolet, żaluzji, plis i moskitier, do siedziby w Koszalinie poszukuje Mechanik ds. utrzymania ruchu.

Opis stanowiska:

Konserwacja i utrzymanie maszyn produkcyjnych w ruchu.
Wynagrodzenie 3600 zł – 4200 zł brutto

Wymagania:

– Uprawnienia SEP 1 kV.
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

– pracę jednozmianową w godz. 7-15, od poniedziałku do piątku,
– umowę o pracę na pełny etat,
– stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
– pakiet socjalny (basen, zaliczkomat i inne)

Jak się zgłosić?

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy, prosimy wysyłać zgłoszenia wraz z CV na e-mail: j.janiec@akant.com.pl

Akant-Lniana-7.1
Akant-Lniana-2.2